Slide Left Slide Right

Seans ve salon bilgileri:

  • 7 Aralık 2019 / 11:00 / Salon 2 
  • 10 Aralık 2019 / 17:00 / Salon 2 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  Pelin Esmer (İstanbul, 1972)


  Pelin Esmer ( İstanbul , 1972 ) Kurmaca ve belgesel filmler yazıp yöneten Pelin Esmer üniversitede sosyoloji okuduktan sonra sinemaya geçerek film şirketi Sinefilm‘i kurdu. 2001 yılından itibaren bağımsız filmler yapmaya başladı: KoleksiyoncuOyun11’e 10 Kala, Gözetleme Kulesi,İşe Yarar Bir Şey ve Kraliçe Lear.


  Pelin Esmer, writer&director of both fiction and documentary films studied sociology and afterwards moved on to cinema. She established her film company Sinefilm and since 2001 she has made her independent films The Collector, The Play, 10 to 11, Watchtower, Something Useful and Queen Lear.

Duyurular
Duyurular

Program çok yakında...

MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org