Slide Left Slide Right


Seans ve salon bilgileri:

  • 17 Ekim 2020 / 20:00 / Salon 1
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  • Bilmemek, hayatlarından memnun olmayan bir ailenin yaşamına odaklanıyor. Selma ve Sinan, artık birbirlerine tahammül etmekte zorlanan bir çiftir. Evin oğlu Umut ise kendisini kanıtlamanın peşindedir. Lise sonda okuyan Umut ile ilgili okulda eşcinsel olduğuna dair dedikodular dolaşmaya başlar. Selma ve Sinan yorucu evlilikleri ile baş etmeye çalıştıkları sırada, dedikodular alıp başını gidince Umut ansızın ortadan kaybolur. Selma ve Sinan oğullarını ararken, aslında kendilerini kaybetmiş olduklarının farkına varır.


   Unaware focuses on the life of a family that is not satisfied with their lives. Selma and Sinan are a couple who can barely endure each other. Umut, the son of the couple, is trying to prove himself. At the end of high school, rumors starts about Umut, who was homosexual. While Selma and Sinan are trying to cope with their tiring marriage, Umut suddenly disappears. While Selma and Sinan are looking for their son, they realize that they have actually lost themselves.


   Yönetmen/Director: Leyla Yılmaz
   Senaryo/ Screen Writer: Leyla Yılmaz
   Yapımcı/Producer: Leyla Yılmaz
   Görüntü Yönetmeni/Cinematographer: Meryem Yavuz
   Kurgu/Editor: Osman Bayraktaroğlu
   Oyuncular/ Cast: Emir Özden, Senan Kara, Yurdaer Okur, Levent Üzümcü

Duyurular
Duyurular

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı pandemi kuralları çerçevesinde salonlarda sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır tüm gösterimlerde maske takmak zorunludur.


Salon kontenjanı maksimum 97 kişi ile sınırlıdır.


MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org