Slide Left Slide Right


Seans ve salon bilgileri:

  • 17 Ekim 2020 / 14:45 / Salon 1 
  • 21 Ekim 2020 / 20:00 / Salon 1 
  • Emirgan AVM Cinemaximum


  • Distopik bir Türkiye’de, Hükümet ülke genelinde evlere yeni televizyon antenleri kurmaya başlar. Amaç, ülke genelinde dolaşan bilgilerin takibini yapabilmektir. Çökmekte olan bir apartman kompleksinde, denetçilik görevini üstlenen Mehmet, yeni antenin kurulmasını denetlemek zorundadır. Ancak kurulum  sırasında bir şeyler yanlış gider ve anten yayını apartman kompleksi sakinlerini tehdit etmeye başlar. Şimdi bina görevlisi Mehmet, sakinleri tehdit eden açıklanamaz iletimlerin arkasındaki şeytani varlıkla yüzleşmek zorunda kalacaktır...


   In dystopic Turkey, the government begins to establish a new television antenna to homes across the country. The aim is to keep track of the information circulating across the country. Acting as the supervisor of a collapsing apartment complex, Mehmet has to supervise the installation of the new antenna. But something goes wrong during the installation, and the antenna broadcast begins to threaten the residents of the apartment complex. Now the building resident Mehmet will have to confront the demonic creature behind the inexplicable transmissions that threaten residents ...


   Yönetmen/Director: Orçun Behram

   Senaryo/Screen Writer: Orçun Behram

   Yapımcı/ Producer: Orçun Behram, Müge Özen

   Görüntü Yönetmeni/Cinematographer: Engin Özkaya

   Kurgu/Editor: Burç Alatas

   Oyuncular/Cast: Gül Arıcı, Elif Çakman, Murat Sağlam, Enis Yıldız

Duyurular
Duyurular

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı pandemi kuralları çerçevesinde salonlarda sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır tüm gösterimlerde maske takmak zorunludur.


Salon kontenjanı maksimum 97 kişi ile sınırlıdır.


MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org