Slide Left Slide Right

Seans ve salon bilgileri:

  • 8 Aralık 2019 / 19:00 / Salon 2 
  • 12 Aralık 2019 / 17:00 / Salon 3 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  • Murat Pay

   Murat Pay ( İzmir, 1981 )  2003 yılında Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Teorik ve pratik ilk film çalışmalarını Bilim ve Sanat Vakfı’nda gerçekleştirdi. 2005 yılından bu yana aynı kurumda film atölyesi eğitmenliği yapmaktadır. Hayal Perdesi ve Anlayış dergileri için film yazıları hazırladı. Film çalışmalarını 2012-2014 yılları arasında Kaplan Film bünyesinde sürdüren Murat Pay, 2014 yılından beri çalışmalarını Rasathane Film çatısı altında yürütmektedir. 

   In 2003, he graduated from Marmara University, Radio - Television and Cinema Department. He completed his first theoretical and practical film works at the Science and Art Foundation.  Since 2005, he has been working as a film workshop instructor at the same institution. He wrote articles for “Hayal Perdesi” and “Anlayış” magazines. Murat Pay who had been maintaining his films which are contained within “Kaplan Film” between 2012-2014 has been carrying out his works under the roof of “Rasathane Film”.


Duyurular
Duyurular

Program çok yakında...

MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org