Slide Left Slide Right

Seans ve salon bilgileri:


  • 7 Aralık 2019 / 19:00 / Salon 2 
  • 7 Aralık 2019 / 19:00 / Salon 3 
  • 11 Aralık 2019 / 19:00 / Salon 3 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  Semih Kaplanoğlu

  Semih Kaplanoğlu  (İzmir, 1963)  Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Saatchi&Saatchi ve Young&Rubicam reklam şirketlerinde reklam yazarı olarak kariyerine başladı. İlk filmi Herkes Kendi Evinde'dir. Meleğin Düşüşü, Yuımurta, Süt, Bal ve Buğday yönetmenin diğer filmleridir.


  He is graduated from Dokuz Eylül University, Department of Cinema Television, Fine Arts Faculty. He started his career in advertisement companies, 

  Saatchi&Saatchi and Young&Rubicam as a copywriter. His first film is “Everybody in Their Own House”. “The Fall Of the Angel”, “Egg”, “Milk”, “Honey” and “Wheat” are his other films. 

Duyurular
Duyurular

Program çok yakında...

MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org