Slide Left Slide Right


Seans ve salon bilgileri:

  • 16 Ekim 2020 / 20:00 / Salon 1 
  • 19 Ekim 2020 / 17:15 / Salon 1 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  Nasipse Adayız, İstanbul'da bir ilçenin belediye başkanlığına aday olmak isteyen bir adamın yaşadıklarına odaklanıyor. Doktor Kemal Güner, İstanbul'da bir ilçenin belediye başkanlığına aday olmaya karar verir. Bunun için vakit kaybetmeden çalışmalara başlayan Güner, delice bir koşuşturmanın içine girer. Bir Numara'nın gözüne girip aday olmayı başarabilmek için her yolu deneyen Güner, heyecanla adaylığının açıklanacağı geceyi beklemeye başlar. Ancak büyük gün gelip çattığında beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalır.


  Nasipse Adayız focuses on the experiences of a man who wants to be a candidate for mayor of a district in Istanbul. Doctor Kemal Güner decides to run for mayor of a district in Istanbul. Güner, who starts working for this without wasting time, gets into an insane rush. Güner, who tries every way to succeed in being a candidate by entering Number One';s eyes, begins to wait excitedly for the night when his candidacy will be announced. However, when the big day comes, he faces unexpected events.


  Yönetmen/ Director: Ercan Kesal
  Senaryo/ Screen Writer: Ercan Kesal
  Yapımcı/Producer: Kerem Çatay, Ercan Kesal
  Görüntü Yönetmeni/ Cinematographer: Barbu Balasoiu
  Kurgu/ Editting: Ali Aga
  Sanat Yönetmeni/ Art Director: Oya Köseoğlu Oyuncular: Ercan Kesal, Selin Yeninci, İnanç Konukçu

Duyurular
Duyurular

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı pandemi kuralları çerçevesinde salonlarda sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır tüm gösterimlerde maske takmak zorunludur.


Salon kontenjanı maksimum 97 kişi ile sınırlıdır.


MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org