Slide Left Slide Right


Seans ve salon bilgileri:

  • 18 Ekim 2020 / 20:00 / Salon 1 
  • 22 Ekim 2020 / 17:15 / Salon 1 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  • Uzun Zaman Önce, bir cinayet işleten iki kardeşin hayatına odaklanıyor. Genç bir adam olan Ahmet'in, yaşadığı kasabada kuaför dükkânı işleten karısı Sevgi ile sıradan bir hayatı vardır. Çiftin evliliklerinin üzerinde bir süredir kara bulutlar dolaşmaktadır. Ahmet, eşi ile arasındaki sorunun başka bir adamdan kaynaklandığını düşünmektedir.


   Long Time Ago focuses on the lives of two brothers who committed a murder. Ahmet is a young man, who has an ordinary life with his wife Sevgi, who runs a hairdresser shop. Dark clouds have been drifting out over the couple's marriage for some time. Ahmet thinks that the problem with his wife is caused from another man in her life.


   Yönetmen/Director: Cihan Sağlam

   Senaryo/Screen Writer: Cihan Sağlam

   Yapımcı/Producer: Cavit Çetin Güner, Armağan Lale, Cihan Sağlam, Cenk Özçelik

   Görüntü Yönetmeni/Cinematographer: Deniz Pişkin

   Kurgu/ Editor: Cihan Sağlam

   Oyuncular/Cast: Esra Bezen Bilgin, Onur Dikmen, Sevinç Erbulak, Murat Garibağaoğlu

Duyurular
Duyurular

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı pandemi kuralları çerçevesinde salonlarda sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır tüm gösterimlerde maske takmak zorunludur.


Salon kontenjanı maksimum 97 kişi ile sınırlıdır.


MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org