Slide Left Slide Right


Seans ve salon bilgileri:

  • 19 Ekim 2020 / 12:15 / Salon 1 
  • 22 Ekim 2020 / 12:15 / Salon 1 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  Zebercet, ismini ilginçliğinin aksine, eski bir otelde müdürlük yapan sıradan bir adamdır. Görünürde hiçbir sorunu olmayan bu adamın içinde fırtınalar kopuyordur aslında. Her gün kendisiyle ve hayatla savaşır gizliden gizliye.


  Zebercet, unlike his name, is an ordinary man who runs an old hotel. There are storms going on inside his mind who has no obvious problems. Every day he fights with himself and life in secret.


  Yönetmen/Director: Ömer Kavur

  Senaryo/Screen Writer: Yusuf Atılgan, Ömer Kavur

  Yapımcı/Producer: Cengiz Ergun

  Görüntü Yönetmeni/Cinematographer: Orhan Oğuz

  Kurgu/Editor: Mevlüt Koçak

  Oyuncular/Cast: Macit Koper, Şahika Tekand, Serra Yılmaz


Duyurular
Duyurular

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı pandemi kuralları çerçevesinde salonlarda sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır tüm gösterimlerde maske takmak zorunludur.


Salon kontenjanı maksimum 97 kişi ile sınırlıdır.


MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org