Slide Left Slide Right

Seans ve salon bilgileri:

  • 13 Aralık 2019 / 19:00 / Salon 2 
  • 13 Aralık 2019 / 19:00 / Salon 3 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  Burak Çevik ( İstanbul , 1993 )

  İstanbul Bilgi Üniversitesi Film Fakültesinden mezun oldu. Fol Sinema Klübünü kurdu ve bu bünye altında deneysel ve sanatsal film gösterimleri gerçekleştirdi.İlk uzun metrajlı filmi “Tuzdan Kaide” 2018 yılında Berlinale Forum’da prömiyer yaptı.İkinci uzun metrajlı filmi “Aidiyet” yine 2019 Berlinale Forum’da prömiyer yaptı. Halen İstanbul Bilgi Üniversitesinde eğitim vermektedir.


  He received his BA in Film Faculty at the Istanbul Bilgi University. He founded Fol Cinema Society and curated experimental and art house film screenings. His debut feature film The Pillar of Salt premiered at the Berlinale Forum in 2018. His second feature film Belonging premiered at the Berlinale Forum in 2019. Currently he is teaching at Istanbul Bilgi University.   


Duyurular
Duyurular

Program çok yakında...

MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org