Slide Left Slide Right


Seans ve salon bilgileri:

    • 17 Ekim 2020 / 12:15 / Salon 1 
    • 21 Ekim 2020 / 12:15 / Salon 1 
    • Emirgan AVM Cinemaximum

    Eve, Mexico City'de, otelde çalışan genç bir hizmetçidir. Ne pahasına olursa olsun bir yükseliş aramaya çalışıyor, işine odaklanıyor, ve oğlunu görmekten kaçınıyordur. Eve, ilerlemeyi vaat eden bir yetişkin eğitimi programına kaydolur. Orada, arkadaşlık kurduğu ve kuralları çiğnemeye başladığı, ve daha fazlasını keşfetmeye başladığı bazı işçilerle tanışır. Eve, uzak mesafeli bir aşk ilişkisi bile kurar. Bu arayışta yavaş yavaş, kendisi hakkında giderek daha fazla gerçeği ve gelişmeye yönelik bir ateşli tutku ortaya çıkaracaktır. Günden güne kendisi için hem fiziksel hem de iç dünyasına yönelik yeni kapılar açılacaktır.


    Eve is a young hotel maid who works in a hotel in Mexico City. She tries at all costs to seek ascension, she is focused on her job, avoiding seeing her son. Eve enrolls in the adult education program where they offer to get ahead. There she meets some workers which whom she begins a friendship and starts breaking rules, discovering more and more from her by understanding others from curiosity. Eve even establish a long-distance love relationship. Little by little in that search, she will reveal more and more truths about herself and a fervent need to move forward. She will open doors both physical and internal as a metaphor for her own day to day.


Duyurular
Duyurular

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı pandemi kuralları çerçevesinde salonlarda sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır tüm gösterimlerde maske takmak zorunludur.


Salon kontenjanı maksimum 97 kişi ile sınırlıdır.


MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org