Slide Left Slide Right

Seans ve salon bilgileri:

  • 12 Aralık 2019 / 19:00 / Salon 2 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  Kleber Mendonça Filho

  Gazetecilik bölümünden mezun olduktan sonra film eleştirmeni ve festival programcısı olarak çalıştı. 90’larda belgeseller, deneysel ve kurmaca filmler çekti. Son on yılda, çektiği kısa filmler Brezilya’da ve yurt dışında 100’ün üzerinde ödüle layık görüldü. İlk kurmaca filmi Neighboring Sounds, 2012’de Brezilya’nın Oscar adayı oldu.


  Graduated in journalism and has worked extensively as a film critic and as a film programmer. In the 90s, he made documentaries, experimental films and fiction. Over the last decade, his short films have won over 100 awards in Brazil and abroad. His first fiction, Neighboring Sounds was selected in 2012 as the Brazilian submission at the Academy Awards.


  Juliano Dornelles

  Juliano Dornelles is a production designer, co-director and producer, known for Bacurau (2019), Mens Sana in Corpore Sano (2011) and Loja de Répteis (2014).

  Juliano Dornelles, Bacurau (2019), Mensore Corpore Sano (2011) ve Loja de Répteis (2014) filmleri ile bilinen yapım tasarımcısı, yönetmen yardımcısı ve yapımcıdır.

Duyurular
Duyurular

Program çok yakında...

MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org