Slide Left Slide Right

Seans ve salon bilgileri:

  • 8 Aralık 2019 / 17:00 / Salon 2 
  • 12 Aralık 2019 / 17:00 / Salon 2 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  Maryna Er Gorbach ( Ukrayna , 1981 ) 

  Kiev Ulusal Tiyatro Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Polonya’da Andrzej Wajda Film Yönetmenliği Yüksek Okulu’nda okudu. İlk kısa filmi “Kavanoz” ile  değişik film festivallerinde çeşitli ödüller kazandı. “Siyah Köpekler Havlıyor” yönetmenin ilk uzun metrajlı filmidir.

  She graduated from the Kyiv National University of Theatre, Cinema and Television in 2006. Her first short film 'The Jar' (2004) won awards at many international festivals. 'Black Dogs Barking' is her first feature.

  Mehmet Bahadir Er ( Kocaeli, 1982 ) 

  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nde Lisans eğitimini tamamlamıştır. 

   Kara Köpekler Havlarken isimli sinema filmini eşi ile birlikte çekmiştir. Akademi döneminde Memduh Ün, Duygu Sağıroğlu ve Metin Erksan gibi isimlerden ders almıştır.

  Graduated from Mimar Sinan Fine Arts University's Cinema-Television academy with a bachelor's degree. At the academy he took lessons from Berlin "Golden Bear" awarded director Metin Erksan about cinema theory, from Duygu Sagiroglu about script writing and from Memduh Ün about movie production.

  Co-directed his debut movie Black Dogs Barking ( 2009)  together with Maryna Er Gorbach. 
Duyurular
Duyurular

Program çok yakında...

MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org