Slide Left Slide Right

Seans ve salon bilgileri:

  • 7 Aralık 2019 / 15:00 / Salon 2 
  • 10 Aralık 2019 / 15:00 / Salon 3 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  Nihat Durak ( 1964 )   

  Ziya Öztan ve Tomris Giritlioğlu'nun yanında yönetmen yardımcısı olarak çalışarak sinemaya girdi. - 1987 yılında Ateşten Günler isimli TRT filminde yönetmen yardımcısı olarak çalıştı. Yaban isimli filmle yönetmenliğe başladı. Halen televizyon filmleriyle yönetmenliğe devam etmektedir. İlk Aşk,  Babam, Mutlu Aile Defteri önemli filmleri arasındadır.

  He started to deal with cinema by working as a director’s assistant with Ziya Öztan and Tomris Giritoğlu. In 1987, he worked as a director’s assistant in the film “Days of Fire” in TRT. He started directing with the film “Wild”. He still continues directing with television films. “The First Love”, “Father”, “Happy Family Notebook”.Duyurular
Duyurular

Program çok yakında...

MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org