Slide Left Slide Right

Seans ve salon bilgileri:

    • 8, 9, 10, 11, 12, 13  Aralık 2019 / 11:00 / Salon 2 
    • Emirgan AVM Cinemaximum

    Peter Lepeniotis ( Kanada, 1965 ) 

    He is probably best known for his 2005 animated short Surly Squirrel. He has adapted the short into a full length feature film, titled The Nut Job, in which Lepeniotis has co-written and directed.

    Peter Lepeniotis 2005 yılında çekmiş olduğu Surly Squirrel isimli animasyonu ile bilinmektedir. Lepeniotis'in birlikte yazıp ve yönettiği Fındık İşi adlı kısa metrajlı filmi uzun metrajlı bir filme uyarladı.

Duyurular
Duyurular

Program çok yakında...

MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org