Slide Left Slide Right

Seans ve salon bilgileri:

 • 19 Ekim 2020 / 14:45 / Salon 1 
 • Emirgan AVM Cinemaximum

 • Orta yaşı huysuz bir adam olan Tamer'in hayatı pek de yolunda değildir. O, hedeflerini, okulunu evliliğini, hayatına dair birçok şeyi yarıda bırakmıştır. Aslı ise Tamer'in tam tersi olan bir kadındır. Hayat dolu olduğu kadar da içine kapanık olan Aslı, zamanının çoğunu Tamer'in evinde geçirir. Çocukluğunu mezarlıklarda oynayarak geçiren Cemil ise, hayatı ölüm ile öğrenmiş bir adamdır. Bu üç farklı karakter, hayata tutunma arzuları ile bir araya gelir.


  Tamer's life is not going well, as a grumpy middle-aged man. He has abandoned his goals, his school, his marriage, many things about his life. Aslı is a woman who is the opposite of Tamer. Asli is full of life and she spends most of her time in Tamer's house. Cemil, who spent his childhood playing in cemeteries, is a man who learned life through death. These three different characters come together with their struggle to hold on to life.


  Yönetmen/Director: Özkan Yılmaz

  Senaryo/Screen Writer: Benan Baf, Özkan Yılmaz

  Yapımcı/Producer: Benan Baf, Mustafa Karadeniz, Çiğdem Mater, Tolga Tekdurmaz, Özkan Yılmaz

  Görüntü Yönetmeni/Cinematographer: Özgür Eken

  Kurgu/Editor: Ömer Özyılmazel

  Oyuncular/Cast: Uğur Polat, Aslı İnandık, Emrullah Cakay, Tolga Evren

Duyurular
Duyurular

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı pandemi kuralları çerçevesinde salonlarda sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır tüm gösterimlerde maske takmak zorunludur.


Salon kontenjanı maksimum 97 kişi ile sınırlıdır.


MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org