Slide Left Slide Right

Seans ve salon bilgileri:

  • 22 Ekim 2020 / 14:45 / Salon 1 
  • 23 Ekim 2020 / 14:45 / Salon 1 
  • Emirgan AVM Cinemaximum

  • Barbara, Mathieu Amalric'in yönettiği 2017 Fransız drama filmi. Jeanne Balibar ve Mathieu Amalric'i canlandırıyor. Ünlü Fransız şarkıcı Barbara'yı canlandırmaya hazırlanan bir aktrisin hikayesini anlatıyor.


    Barbara is a 2017 French drama film directed by Mathieu Amalric.[2][3] It stars Jeanne Balibar and Mathieu Amalric. It tells the story of an actress who prepares to portray the famous French singer Barbara.

Duyurular
Duyurular

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı pandemi kuralları çerçevesinde salonlarda sosyal mesafe kuralları uygulanmaktadır tüm gösterimlerde maske takmak zorunludur.


Salon kontenjanı maksimum 97 kişi ile sınırlıdır.


MFO

MARDİN FİLM OFİSİ
MFO

Mardin Film Ofisi, Mardin’in ulusal ve uluslararası bir film çekim mekanı olarak tanıtılmasını ve sürdürülebilir bir sinema kültürünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir sivil toplum örgütüdür.  


Mardin Film Ofisi, dürüst bir arabulucu yaklaşımıyla film çekim mekanları ve halkın ihtiyaçlarıyla film prodüksiyonlarının hedeflerine ulaşmaları için yerel çözüm ortaklığı sunar. Mardin Film Office is a not-to-profit organization aims to promote Mardin locally and internationally as a filming location and to contribute development of sustainable cinema culture in Mardin.


Mardin Film Office follows an honest intermediary approach providing an effective advocacy for resident's concerns about filming and balance these against what film productions need to achieve their goals.


Mardin Film Ofisi

www.mardinfilmofisi.org